Najlepsze prezenty na 40 urodziny - sprawdzone pomysłyCzterdzieste urodziny to wyjątkowa okazja, którą warto hucznie świętować. Wiele osób ma jednak problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla jubilata. W tym artykule zgromadziliśmy najlepsze i sprawdzone pomysły na taki podarunek, który zawsze przynosi radość i zaskoczenie.

Podaruj niezapomniane doświadczenie

Obecnie oprócz rzeczy, możemy podarować osobie obchodzącej urodziny również doświadczenia. Voucher na masaż, na weekendowy odpoczynek w hotelu czy na degustację rzadkich szczepów wina? Możliwości jest bardzo wiele. Dla odważniejszych sprawdzą się np. vouchery na skok spadochronowy, innym wystarczy kolacja w wykwintnej restauracji. Czterdzieste urodziny to moment na próbowanie nowych rzeczy, podróżowanie i radość z życia. Niezapomniane przeżycia są warte najwięcej, bo na zawsze pozostają w pamięci.

Sentymentalne prezenty dla bliskich

Kompletując prezent na 40 urodziny, warto również pomyśleć o czymś, co może stać się sentymentalną pamiątką na długie lata. W przypadku urodzin kobiety takim pomysłem jest biżuteria, np. personalizowana według naszego pomysłu - ze specjalnym okolicznościowym grawerem. Naszyjnik, kolczyki czy bransoletka to uniwersalny dodatek noszony na co dzień, dlatego warto podarować coś, co często będzie jubilatce przypominało o naszej przyjaźni czy miłości. Najlepiej wpasować się stylem biżuterii w gust i upodobania kobiety, czyli wybrać model, który pasuje do jej urody, koloru oczu czy włosów. W każdym salonie jubilerskim profesjonaliści będą mogli doradzić nam w tej kwestii.

Technologiczne nowinki

Prezent dla mężczyzny na czterdziestkę to może być ciekawy technologiczny gadżet. Obecnie na rynku możemy przebierać w designerskich słuchawkach bezprzewodowych, smartwatchach, tabletach, przenośnych głośnikach czy kamerach. Wszystkie pozwalają na nowoczesne wykorzystanie technologii w codziennym życiu. Fan technologicznych nowinek na pewno ucieszy się z oryginalnego sprzętu, który będzie jednocześnie interesującą rozrywką. Czterdzieste urodziny to okazja, którą warto uczcić czymś wyjątkowym, dlatego taki większy prezent można kupić wspólnie z innymi zaproszonymi gośćmi - będzie to z pewnością lepszy wybór niż kilka małych prezentów, z których jubilat prawdopodobnie nie cieszyłby się tak bardzo.